22 Şubat 2013 Cuma

DUVAR BOYAMA

       Mutfak duvarına çok zamandır bir şeyler yaptırmak istiyordum.duvar kağıdı,ayna farklı birşey olsun istiyordum.sonra arkadaşım necla şölen den stencil ile  boyama işini duyunca kolları sıvayıp denemek istedim.
Hobi mağazasına gidip önce model beğendi.sonra gerekli olan akrilik boya,fırça ve sim aldım.Uygumaya önce holde bulunan kolondan başlayayım dedim renklensin diye.Kalıbı para bantla yapıştırdım kaymasın diye sonra boya işlemine başladım.


Boyama bittikten sonra simi üzerine üfleyerek yapışmasını sağladım.Sonra 5 dakika kurumasını bekleyip yavaş bir şekilde kaldırdım.

Sonuç bu güzel ve ışıl ışıl parlayan(resimde pek belli değil) bir karanfil demetim oldu.sonra yalnız kalmasın diye 3 tane belli aralıklarla yaptı.


  Ve koridor hareket kazanmış oldu.aynı çalışmayı düşündüğüm duvardan vazgeçip, mutfağa giriş duvarına yaptım biraz değiştirerek.


Bu resimde simler daha belirgin bayılırım böyle parlayan şeylere  oyüzden de çok hoşuma gitti.
Sizce de güzel oldu mu?

5 yorum:

 1. Elleirnize sağlık bence güzel olmuş :d Ayrıca cesaretinizden dolayı sizi kutlyuyorum ben hala bir duvarıma stencil yaomaya cesaret edemedim :D

  Sevgiler... Bloguma da beklerim...

  YanıtlaSil
 2. bence de güzel olmuş eline sağlık canım, çok hoş bir uygulama, doğrusu çok tuttum bunu. sevgiler sizi de beklerim:)))))))

  YanıtlaSil
 3. canım çok çok beğendim wallahi bi kendi evimi alsam neler yapacgım nelerr bu deseni hangi marketten aldın peki nerede bulabiliriz ????

  YanıtlaSil
 4. Çok güzel olmuş hemde altın rengi
  Ellerinize sağlık

  ww.gullerledikis.blogspot.com

  YanıtlaSil
 5. arkadaşlar hepinize teşekkür ederim çok sağolun...

  YanıtlaSil